بازکردن لوله توالت فرنگی

بازکردن لوله توالت فرنگی در تهران یکی دیگر از خدماتی است که توسط شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه در این شهر ارائه می شود.

لوله بازکنی لوله توالت فرنگی بیشتر شامل موارد زیر می باشد:

  1. مناطق شمال تهران
  2. بیمارستان ها و مراکز درمانی
  3. مراکز خرید و شرکت های تجاری بین المللی
  4. هتل هاو رستوران های سطح شهر تهران
  5. دانشگاه ها و مراکز اموزشی
  6. پارک ها و مراکز تفریحی

لوله بازکنی توالت فرنگی در تهران

سیستم دفع فاضلاب توسط توالت فرنگی بسیار متفاوت تر از سیستم دفع فاضلاب توالت ایرانی است.

همانطور که می دانید محل خروج فاضلاب از پشت کاسه توالت فرنگی و از مسیری مارپیچ می باشد که به راحتی نمی توان لوله و زانویی را درفاضلاب توالت فرنگی  همانند فاضلاب توالت ایرانی مشاهده کرد.

همین امر فنر زدن با دستگاه لوله بازکنی با فنر را سخت تر و تخصصی تر می کند.

کاسه ی توالت فرنگی در برابر ضربات و ارتعاشات شدید بسیار شکننده می باشد.

البته امروزه کاسه توالت فرنگی را از جنس استیل نیز میسازند که این نوع از کاسه توالت فرنگی بسیار مقاوم است و در زمان بازکردن لوله توالت فرنگی در برابر فشار و ارتعاشات فنر دستگاه لوله بازکنی مقاوم می باشد.

بازکردن لوله توالت فرنگی باید توسط شرکت و افراد مجرب انجام شود و بی تجربه بودن لوله بازکن به کاسه و مسیر فاضلاب ان اسیبی نزند.

عوامل گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی

مسیر مار پیچ فاضلاب نیز مانند زانویی جلوی بوی بد فاضلاب و ورود جانوران موذی را می گیرد اما این مسیر کمی باریک می باشد و از افتادن اشیاء و گیر کردن انها در مسیر مارپیچ کاسه توالت فرنگی ، می تواند دلیل اصلی گرفتگی توالت فرنگی باشد.

چربی و موهای زاید که به دیواره مسیر فاضلاب کاسه توالت فرنگی می چسبند پس از مدتی با جذب مواد جامد به خود مانع از عبور فاضلاب و سبب گرفتگی توالت فرنگی می شوند.

اگر در حین باز کردن لوله توالت فرنگی تشخیص داده شد که گرفتگی بیرون از کاسه ی توالت فرنگی می باشد باید برای راحتی کار و عمل فنر زنی توسط دستگاه لوله بازکنی با فنر، می توانید کاسه را از جایش بیرون بکشید و به طور مستقیم به عمل فنر زنی بپردازید.

لوله بازکنی در تهران

روش های لوله بازکنی لوله فاضلاب توالت فرنگی:

بازکردن لوله توالت فرنگی با پمپ تراکم هوا در زمان گرفتگی شدید و مارپیچ کاسه توالت فرنگی بسیار کاربرد دارد.

دستگاه تراکم هوا با پمپ کردن هوای مخزن خود مسیر فاضلاب کاسه توالت فرنگی را به طور کامل باز می کند و فشار هوای پمپ شده را بر اساس جنس کاسه توالت و شدت گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی تنظیم می کنند.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی با فنر در اولویت برای بازکردن لوله توالت فرنگی قرار دارد و فنرهایی که درون دستگاه لوله بازکنی با فنر برای بازکردن لوله توالت فرنگی به کار می روند کمی باریک تر از فنر هایی که برای باز کردن لوله توالت ایرانی استفاده می شوند تا در زمان عمل فنر زنی،ارتعاشات فنر اسیبی به کاسه توالت فرنگی وارد نکند.

فنر دستگاه لوله بازکنی علاوه بر اینکه لوله توالت فرنگی را باز می کند،عمل لایروبی و چربی زدایی دیواره مسیر فاضلاب کاسه توالت را نیز انجام میدهد.

لوله بازکنی توالت فرنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس کلیک کنید