چاه بازکنی

چاه بازکنی یکی از مهمترین بحث ها در حوزه فاضلاب ساختمان است که خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی را شامل می شود و مراکز بسیاری در تهران در حال ارائه ان هستند.

ریشه این کلمه به برداشت مشتریان از خدمات فاضلاب ساختمان ها باز می گردد و این اصطلاح  در این خدمات معنی خاصی ندارد. اما دامنه وسیعی از خدمات را نیز شامل می شود.

چاه بازکنی خدماتی است که از اوایل دهه هفتاد در تهران رونق یافته است و با توجه به افزایش ساختمان ها و جمعیت تهران همواره بر ضرورت حضور مراکز ارائه دهنده این خدمات افزوده شده است.

چاه بازکنیدر حال حاضر نیز مراکز بسیاری به صورت مجاز و غیرمجاز در حال ارائه ان هستند. اما با توجه به پیشرفت حوزه صنعت ساختمان چاه بازکنی و خدماتی از این دست دیگر کار چندان راحتی نبوده و علاوه بر استفاده از ابزار الات پیشرفته تجربه و مهارت بالایی را نیز طلب می کند.

چاه بازکنی از بررسی های اولیه تا رفع ایراد بر اساس روش های تخصصی و مناسب ایراد بوده و با توجه به تجربه فنی کاران برای رسیدن به نتیجه ایده ال بهره می گیرد.

گرفتگی لوله فاضلاب و پر شدن چاه فاضلاب معضلی است که ممکن است برای هر ساختمانی رخ دهد. مدت زمانی که طول می کشد تا این اتفاق رخ دهد بستگی به شبکه فاضلاب ساختمان و نحوه استفاده ساکنین ساختمان ها دارد.

ارتباط بین خدمات لوله بازکنی با چاه بازکنی

لوله بازکنی خدماتی است که توسط شرکت های خدمات فنی فعال در حوزه فاضلاب ساختمان برای از بین بردن هر گونه جرم و کثیفی از درون لوله های فاضلاب جهت ازاد سازی مسیر عبور فاضلاب می باشد.

این خدمات توسط نیروی موتور دستگاه فنر و هوای متراکم شده درون مخزن پمپ تراکم انجام می گیرد. به هر حال با توجه نوع گرفتگی و شدت ان از دستگاه و روش های مختلفی جهت رفع گرفتگی استفاده می شود.

چاه بازکنی عنوانی است که بیشتر رفع گرفتگی های لوله فاضلاب را در برمی گیرد و بیشترین ارتباط را با لوله های فاضلاب ساختمان ها دارد. بسیاری از عزیزان زمانی که با معضل گرفتگی لوله فاضلاب روبه رو می شوند در دنیای اینترنت به دنبال مراکز ارائه دهنده این خدمات می گردند.

توصیه ما این است که زمانی که با معضلات گرفتگی و بوی بد فاضلاب روبه رو می شوید حتما با مراکز معتبر و مجاز در تماس باشید تا ایرادات پیش امده به بهترین شکل ممکن رفع شوند.

چاه بازکنی در تهران

با توجه به این که بیشتر مناطق تهران دارای فاضلاب شهری هستند دیگر از چاه فاضلاب جهت دفع فاضلاب استفاده نمی شود و بیشتر درگیری شهروندان با لوله های فاضلاب است.

چاه بازکنی یا چاه بازکن در تهران عنوان هایی هستند که بیشتر استفاده می شوند. از انجایی که که در گذشته از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب ساختمان استفاده می شده است این عنوان رواج پیدا کرده است.

در حال حاضر نیز بسیاری از ساختمان ها در طبقات منفی دارای چاه فاضلاب و چاه دفع اب باران هستند. این روش سنتی دفع فاضلاب بیش از هر چیزی اب های زیر زمینی را تهدید می کند.

چاه بازکنی در محلات تهران بیشترین تعداد جستجو در دنیای اینترنت را دارد. از این طریق می توان به نزدیک ترین مرکز ارائه دهنده خدمات در محلات دسترسی پیدا کرد.

چاه بازکن در خدمات تخلیه چاه

تخلیه چاه فاضلاب یکی از خدمات مرتبط با سیستم دفع فاضلاب ساختمان است. حفر چاه جذبی جهت دفع فاضلاب پیشینه ی بسیار بالایی در کشور دارد. جمع اوری فاضلاب درون چاه فاضلاب روشی است که با دردسر و مکافت فراوانی همراه می باشد.

هر چاه فاضلابی با توجه به متراژ و ظرفیتی که دارد پس از مدتی ظرفیت ان تکمیل شده و نیاز به تخلیه پیدا خواهد کرد. اما از انجاییکه چاه های فاضلابی درب باز شونده برای چک کردن حجم پر شده ندارند تشخیص پر بودن انها بسیار سخت است.

گرفتگی لوله فاضلاب اولین عامل نشان دهنده پر بودن چاه فاضلاب است. زمانی که چاه فاضلابی پر می شود دیگر فاضلابی از درون لوله ها عبور نمی کند و به همین دلیل نیاز به یک چاه بازکن خواهید داشت.

پیدا کردن درب چاه فاضلاب و تخلیه ان دو خدمات اصلی هستند که مراکز خدماتی ان را ارائه می دهند. این حوزه نیز دارای استاندارد و همچنین ابزارالات گوناگونی است که بر حسب نیاز به کار گرفته می شوند.

شرکت چاه بازکن معتبر در تهران

همانطور که اشاره کردیم بسیاری از مناطق تهران هنوز هم از روش چاه جذبی برای دفع فاضلاب استفاده می کنند. حضور یک مرکز خدماتی معتبر می تواند سبب ارامش خاطر شهروندان گردد.

مناطق غرب تهران بیشترین تقاضا را جهت انجام این خدمات را دارند. در حال حاضر بخشی از محلات و مناطق غربی و جنوبی تهران از چاه برای دفع فاضلاب استفاده می کنند.

مهمترین فاکتور در ارائه این خدمات، استفاده از دستگاه و ماشین الات استاندارد، به کارگیری نیروهای خدماتی کارازموده و ماهر می باشد.

در واقع خدمات چاه بازکنی به این شکل است که ابتدا یک کارشناس به محل برای بررسی دقیق ایراد اعزام می شود. در صورتی که ایراد از لوله های فاضلاب باشد و گرفتگی سبب عدم عبور جریان فاضلاب شده باشد با استفاده از دستگاه فنر به رفع گرفتگی خواهند پرداخت. اما در صورتی که چاه فاضلاب پر باشد با باز کردن درب چاه و تخلیه فاضلاب ان مشکل رفع خواهد شد.

چاه بازکنی تهران از جمله خدماتی است که توسط شرکت یاسان سرویس ارائه می گردد و کلیه محلات تهران را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیریدمشاوره بگیرید