نکات تکمیلی قیمت لوله بازکنی

نیاز به خدمات لوله بازکنی در تمامی ساختمان ها امری اجتناب ناپذیر بوده و هر ساختمانی که دارای شبکه لوله فاضلاب باشد ، به طور حتم حداقل یک بار با خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب سر و کار داشته است.

تعداد تیم های خدماتی شاغل در این زمینه بسیار می باشد و به حدی که امار دقیقی از این تعداد در دست نبوده و تنها عامل این اشفتگی ، شرکت های غیر مجازی هستند که با تبلیغات   لوله بازکنی ارزان  از اعتماد مشتریان  سوء استفاده می کنند.

خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالت نیز از خدمات اصلی شرکت های لوله بازکنی است که هزینه ان به صورت توافقی می باشد.

فاکتور های فراوانی در تعیین قیمت این خدمات تاثیر گذار هستند و همانطور که بار ها به ان اشاره کردیم ، نرخ مصوب پایه قیمت گذاری برای دریافت خدمات بدون کمترین اسیب و  بالاترین  کیفیت ممکن از یک شرکت معتبر و مجاز می باشد.

قبل از پرداختن به بحث مهم قیمت لوله بازکنی لازم است تا یک نکته مهم را عرض کنیم و ان تعیین حضوری قیمت در محل می باشد.رفع گرفتگی لوله فاضلاب جزء مشاغل حساس بوده و تعیین دقیق هزینه ها تنها با حضور در محل امکان پذیر است.

حضور فنی کار در محل برای تعیین قیمت حائز بسیار اهمیت می باشد و اصرار مشتریان برای محاسبه دقیق هزینه زمانی که با یک شرکت مجاز تماس می گیرند ، سبب برهم زدن هزینه ها می شود.

نوع گرفتگی در تعیین قیمت لوله بازکنی در تهران دارای اهمیت فراوان می باشد و تفاوت اصلی هزینه ها در نوع گرفتگی لوله فاضلاب مورد نظر خواهد بود.

شدت گرفتگی لوله فاضلاب که نوع دستگاه لوله بازکنی لازم را برای رفع گرفتگی تعیین می کند ، معیار دوم قیمت گذاری می باشد.

دستگاه لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا و دستگاه فنر از اصلی ترین و پرکاربرد ترین دستگاه های رفع گرفتگی توسط شرکت های خدماتی مجاز هستند.قیمت لوله بازکنی

متراژ لوله فاضلاب جزء موارد مهم محاسبه ی هزینه لوله بازکنی است که تاثیر زیادی در طول فنر مورد نیاز برای رفع گرفتگی دارد.همین عامل برخی مواقع سبب می شود تا فنی کار به نمایندگی برای تهیه فنر متراژ بالا باز گردد.­­­­

زمان صرف شده برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب نیز در تعیین هزینه ها موثر است ، گاهی شدت گرفتگی به حدی بالا می باشد که با یک بار عمل فنر زنی گرفتکی از میان برداشته نمی شود.در این موارد نیاز است تا فنی کار علاوه بر یافتن علت دقیق گرفتگی چندین بار عمل فنر زنی را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس کلیک کنید