نکات تخلیه چاه رستوران ها

شرکت های تخلیه چاه و لوله بازکنی در تهران،بلادرنگ  پس از پر شدن چاه های فاضلاب توسط مشتریان به محل فراخوانده می شوند اما اولین نکته برای انتخاب یک شرکت برای انجام عملیات تخلیه چاه در نظر گرفتن نوع کاربری چاه و تخصص شرکت مورد نظر می باشد.

رستوران ها از حیاتی ترین مکان های مناطق شهری می باشند و اولین معیار یک رستوران خوب رعایت نکات بهداشتی است تا سلامت مشتریان را تضمین کند.شرکتی که برای انجام عملیات تخلیه چاه فاضلاب رستوران در محل حاضر می شود موظف است چاه را در کمترین زمان ممکن و با رعایت کامل نکات بهداشتی انجام دهد.

بیشترین مشتریان شرکت های تخلیه چاه شبانه روزی،رستوران ها می باشند چرا که به دلیل رفت و امد های متعدد مشتریان در طول روز،بهترین زمان برای عمل تخلیه نیمه های شب می باشد.

تضمینی که برای انجام تخلیه چاه فوری رستوران ها توسط این شرکت ها به مشتریان داده می شود شامل خالی کردن چاه در عین توجه به نکات ایمنی و بهداشتی است.

رستوران های امروزی به علت تازه تاسیس بودن انها و رعایت استاندارد دفع بهداشتی فاضلاب از سیستم دفع فاضلاب شهری بهره می گیرند،اما رستوران های با قدمت بالاتر به علت نبود سیستم دفع فاضلاب شهری همچنان از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب خود استفاده می کنند.

تخلیه چاه رستوران ها

تخلیه چاه فاضلاب رستوران ها امری بسیار متفاوت تر از تخلیه چاه منازل،ادارات و…می باشد چراکه علاوه بر فاضلاب انسانی،چربی و باقی مانده غذا را نیز شامل می شود.

روغن های سوخته و باقی مانده مواد غذایی امر تخلیه چاه فاضلاب رستوران ها را بسیار سخت تر می کند.این مواد پس از مدتی سرعت چرخش چرخ دنده ها را گرفته و در اکثر موارد عمل تخلیه توسط تیم غیر متخصص به صورت ناقص انجام می شود.

تخلیه چاه فاضلاب رستوران با پمپ مکنده روشی مناسب که جایگزین پمپ ها شده است و چاه فاضلاب رستوران را  به طور کامل تخلیه و درون مخزن تانکر ذخیره می کند.

در گذشته که استفاده از پمپ مکنده برای تخلیه چاه فاضلاب رستوران مرسوم نبود نیروهایی ماهر مجبور بودند به صورت پی در پی پمپ تخلیه را بیرون کشیده و درون ان را با دست از چربی  ها پاک کرده تا بتواند چاه فاضلاب رستورانها را به طور کامل تخلیه کنند.

بسیاری از رستور ان ها که به فاضلاب شهری متصل می باشند موظف هستند که قبل از ورود فاضلاب به شبکه شهری از چربی گیر استفاده کنند تا اجتماع چربی و باقی مانده مواد غذایی در شبکه فاضلاب شهری اختلال ایجاد نکند.

تیم خدماتی تخلیه چاه یاسان اماده عقد قرار داد با مراکز غذایی،فست فود ها و رستورانها برای سرویس دهی به صورت هفتگی و ماهانه با نرخ مصوب اتحادیه  می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس کلیک کنید