برای دریافت خدمات لوله بازکنی نیاوران می توانید در هر لحظه از شبانه روز با گروه خدماتی یاسان تماس بگیرید و این اطمینان را به شما می دهیم که بهترین نیروی خدماتی خود را برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان شما در کمترین زمان به محل اعزام کنیم.

لوله بازکنی نیاوران توسط گروه خدماتی یاسان متشکل از بهترین لوله بازکن ها و تیم کاری مجرب و متعهد است که شعار کاری خود را بر پایه اخلاق قرار داده ایم. همچنین کلیه مراحل از تبلیغات تا تحویل پایان کار بر مبنای کسب رضایت مشتری پایه گذاری شده است.

رایج ترین ابزاری که در خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب استفاده می شود، دستگاه فنر می باشد، به دلیل اینکه از قدرت بالایی برای رفع انواع گرفتگی ها برخوردار است و قابلیت این را دارد که انواع گرفتگی را بر طرف کند و کوچکترین اسیبی به لوله های فاضلاب نرساند.

لوله بازکنی در نیاوران

لوله بازکنی در نیاوران به خدماتی اطلاق می شود که در جهت ازاد سازی مسیر عبور فاضلاب انجام می گیرد. تهمیدات لازم را جهت رضایت مندی مشتریان در نظر گرفته ایم. مدیریت خدمات پس از تماس مشتریان و اعزام فوری نیروی خدماتی به محل اغاز می گردد.

این خدمات از جمله مواردی است که باید با ابزار کاربردی و در نظر گرفته نکات فنی بر پایه روش های کارامد اجرایی شود. موارد بسیاری در این حوزه مطرح هستند که به انها اشاره خواهیم کرد.

مهمترین دغدغه شرکت خدماتی یاسان برای ارائه خدمات خود در منطقه نیاوران تهران استخدام نیروی فنی مجرب و برگزاری دوره های اموزشی لازم و اماده سازی انها برای تمامی موارد اضطراری است.

پس از اتمام خدمات بررسی های نهایی در حضور مشتریان انجام شده و فنی کاران پس از انجام تست و اطمینان از عملکرد صحیح لوله فاضلاب تحویل مشتریان می گردد.

پروسه لوله بازکنی نیاوران

لوله بازکنی نیاوران خدمتی است که توسط شرکت های متعددی ارائه می شود که بسیاری از انها به صورت غیر حرفه ای با پیشینه ای نامعلوم در حال فعالیت هستند که نارضایتی همشهریان خود را در این محل به همراه داشته اند.

ارائه خدمات در این محل عضو بزرگی از شبکه گسترده یاسان سرویس محسوب می شود و طی دو دهه فعالیت در این محل توانسته ایم به یمن ارسال کادر فنی زبده و انجام خدمات در بالاترین سطح کیفی اعتماد و رضایت مشتریان را کسب نماییم.

پایبندی به اصول فنی و اخلاقی باعث شده است تا هیچ گونه نارضایتی در نحوه ارائه خدمات وجود نداشته باشد و مشتری های عزیزمان را همواره وفادار نگه داریم. 

با توجه به اینکه مراکز زیادی در حال ارائه این خدمات هستند اما باید بدانید که با توجه پیچیدگی های شبکه لوله فاضلاب، رفع ایرادات ان نیز باید بدون هیچ گونه نقصی صورت گیرد.

استفاده از مناسب ترین ابزار تبلیغاتی روز دنیا برای ارائه خدمات از مشخصه های اصلی گروه خدماتی فعال در این محل می باشد. بهتراست بدانید که این گروه هیچ گونه تبلیغات کاغذی و برچسبی در سطح تهران ندارد.

پاسخگویی به تمامی سوالات مشتریان به صورت 24 ساعته توسط متخصصان و کارشناسان پشتیبانی یاسان سرویس در نیاوران ، اطلاعات و راهنمایی های مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهند تا زمینه انتخاب اگاهانه برای شما فراهم شود.

شعبه نیاوران به صورت شبانه روزی امادگی کامل برای ارائه خدمات را دارا می باشد و مجهز به بهترین دستگاه های لوله بازکنی فاضلاب است.

لوله بازکن در نیاوران

لوله بازکن نیاوران به افرادی گفته  می شود که توسط ابزارالات این حوزه به گرفتگی ها می پردازد. تخصص و مهارت این افراد نشان دهنده اعتبار و تخصص مرکز فنی مورد نظر است.

پرسنل لوله بازکن نیاوران به دو دسته تقسیم می شوند. گروهی از این افراد به صورت غیر مجاز با استفاده از روش های سنتی مشغول به فعالیت هستند. دسته دوم افرادی هستند که تخت نظر یک مرکز معتبر مشغول به فعالیت می باشند.

تعهد اخلاقی و فنی پرسن یاسان طی دو دهه موجب رضایت مندی مشتریان شده است. به خاطر داشته باشید که کلیه پرسنل این شرکت دارای تعهد اخلاقی و رزومه قابل قبول هستند.

لوله بازکن نیاوران شامل محلول های شیمیایی می باشد اما به دلیل خطرات  ناشی از ان برای سلامت انسان به هیچ وجه توصیه نمی شوند. اسیب به لوله های فاضلاب نیز از معضلات استفاده از این محلول ها می باشد.

لوله بازکن در نیاوران

شرح خدمات لوله بازکنی نیاوران

چربی و رسوباتی اصلی ترین عواملی هستند که سبب ایجاد گرفتگی در لوله فاضلاب می شوند. این عوامل به مرور زمان در بخش های مختلف و اتصالات شبکه فاضلاب تجمع کرده و ترکیب سختی از گرفتگی ها را تشکیل می دهند.

خوشبختانه جای هیچ گونه نگرانی نیست، درصد بالایی از گرفتگی ها حتی گرفتگی های سیمانی توسط متخصصین رفع می شوند. سرویسکار ماهر، ابزار مناسب و روشکار مناسب می تواند انواع گرفتگی ها را از میان بر دارد.

متاسفانه یکی از مواردی که کار را برای فنی کاران ما سخت می کنند اشتباهات اولیه برخی از مشتریان جهت رفع گرفتگی ها به روش های مختلف است. استفاده از اسیدهای شیمیایی و شلینگ های اب از مواردی هستند سبب اختلال در لوله فاضلاب و فرایند رفع گرفتگی می شوند.

تلنبه دستی و فنر دستی تنها روش های خانگی کارامد برای باز کردن مسیر لوله فاضلاب می باشد و ریختن اب جوش با رعایت احتیاط از اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از انسداد مسیر فاضلاب توسط چربی و رسوبات است.

تکنسین اعزامی به محل همواره لوازم جانبی مورد نیاز احتمالی را به همراه خواهند داشت تا در صورت نیاز به کار گرفته شوند این عمل سبب صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان خدمات گروه خدماتی یاسان شده است و رضایت صد در صدی انها را به دنبال داشته است.

در صورت تایید مشتریان فنی کاران تمامی اقدامات لازم را جهت رفع گرفتگی انجام خواهند داد و تمامی تلاش های این مجموعه این است که گرفتگی ها بدون کوچکترین اسیب رفع شوند و دیگر تکرار نشوند.

لوله بازکنی نیاوران

تعرفه و قیمت لوله بازکنی نیاوران

تعرفه و قیمت لوله بازکنی در نیاوران مهمترین بحث در این حوزه خدماتی محسوب می شود. عواملی نظیر حضور مراکز غیر مجاز و عدم اگاهی مشتریان سبب شده تا بحث هزینه ها برای مشتریان مشکل ساز شود.

برای تعیین دقیق هزینه لازم است تا بازدید حضوری صورت گیرد. پس از ارزیابی های اولیه از شدت و نوع گرفتگی ها هزینه نهایی اعلام می گردد.

از انجایی که هر گرفتگی نیاز به ابزار مخصوص و روش کار خاصی است تعیین دقیق هزینه پیش از حضور در محل امکان پذیر نیست. اما به طور کلی به عوامل تاثیر گذر بر هزینه ها خواهیم پرداخت.

همچنین لازم است اشاره کنیم که در صورتی که یک مرکز فنی معتبر و مجاز را انتخاب کرده باشید نگرانی بابت هزینه ها و پایان کاربی معنی خواهد بود.

دستگاه و ابزار استفاده شده برای رفع گرفتگی پایه محاسبه هزینه ها هستند. در صورتی که از دستگاه فنر استفاده شود جنس و متراژ فنر نیز بر هزینه ها تاثیر خواهد گذاشت.

در بحث قیمت اینکه چه نوعی از لوله فاضلاب ساختمان دچار گرفتگی شده باشد نیز بسیار مهم است. سختی کار در رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب متفاوت است.

مطالب مرتبط : 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *