لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی

در مواردی همچون گرفتگی لوله های فاضلاب و سریز شدن چاه فاضلاب ساختمان  زمانی که شما به سمت تبلیغات کاغذی و یا سایت های لوله بازکنی و تخلیه چاه بروید  در تمامی این موارد به واژه هایی مانند لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی ،تخلیه چاه فوری و تخلیه چاه در کمترین زمان مواجه خواهید شد که فقط یک شعار نمی باشد و بر اساس الزاماتی نوشته شده اند یعنی اگر شما در هر ساعت از شبانه و روز  با شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید در کمترین زمان در محل حاضر خواهند شد و با خدمات لوله بازکنی با فنر و تخلیه چاه مشکلاتان را حل خواهند کرد.

 اما این سوال برای اکثر مردم پیش می اید که چه الزامی است که تخلیه چاه و یا لوله باز کنی شبانه روزی باشد؟

امروزه بسیاری از مشاغل بنا به مهم و حیاتی بودن نوع شغلشان  به صورت شبانه روزی می باشند به عنوان مثال تعدادی از داروخانه ها سطح شهر را دیده اید که به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند تا در مواقع مهم و اورژانسی حتی نیمه های شب نیز برای تهیه دارو در دسترس باشند اماواژه ی شبانه روزی فقط مختص مشاغل اورژانسی نمی باشد برخی از مشاغل خدماتی نیز بر اساس  نوع و ضرورت خدماتشان و لزوم دسترسی سریع به ان ها  به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند یکی از این موارد خدماتی شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی می باشند.

لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی

همانطور که می دانید دربرخی نقاط شهر تهران به دلیل نبود زیر ساخت سیستم دفع فاضلاب شهری ، ناچار به استفاده از حفر چاه و با قبول دردسر های بعدی ان یعنی تخلیه چاه،لایروبی چاه و رسوب زدایی چاه اقدام به دفع فاضلاب ساختمان خود می کنند.

اما ممکن است چاه فاضلاب به خاطرعوامل مختلفی در هر ساعت از شبانه روز سرریز شود  و اگر سریعا به ان رسیدگی نشود و تخلیه چاه به تاخیر بیفتد باعث می شود که فاضلاب از طریق لوله به درون ساختمان نفوذ کند وعلاوه بر کثیفی محیط،بوی ازار دهنده، نم در برخی نقاط ساختمان رخ دهد.

 خود چاه نیز به علت اینکه مرکز اصلی فاضلاب ساختمان می باشد در زمان پر شدن فاضلاب به قسمت طوقه چینی و گلدانی چاه که عامل ایمنی چاه بوده اسیب می رساند و حتی ممکن است ریزش چاه را به همراه داشته باشد.

با توجه به تمامی اسیب های وارده به چاه در زمانی که پر و یا سرریز می شود اشاره کردیم نباید تخلیه چاه را به تاخیر بیندازیم و شبانه روزی بودن شرکت های تخلیه چاه و لوله بازکنی نیز به همین امر می باشد تا در زمان پر شدن چاه فاضلاب ساختمان ها حتی در نیمه های شب با یک تماس در کمترین زمان در محل حاضر شده و با تخلیه چاه از اسیب های احتمالی جلو گیری کنند.

مزیت های تخلیه چاه و لوه بازکنی شبانه روزی این می باشد که در شب به علت خلوت بودن خیابان ها و نبود ترافیک در سطح شهر در زمان  کمتری نسبت به روز در محل شما حاضر شوند.

و از معایب تخلیه چاه شبانه این است که اگر در نیمه های شب از ماشین قدرتمند تخلیه چاه با مکنده (ساکشن) استفاده شود صدای تولیدی توسط ماشین تخلیه چاه  ممکن است باعث ازار همسایگان شود.

اما هدف تخلیه چاه شبانه روزی خدمت رسانی در کمترین زمان و جلو گیری از اسیب های ناشی از پر شدن و سرریز چاه فاضلاب به ساختمان می باشد.

لوله بازکنی و تخلیه چاه

لوله بازکنی شبانه روزی  نیز خدمتی است که توسط شرکت های تخلیه چاه و لوله باز کنی عرضه می شود گرفتگی لوله نیز ممکن است در تمامی طول شبانه روز رخ بدهد.

حاضر شدن سریع در محل و باز کردن لوله با دستگاه لوله باز کنی با فنرو یا سایر روش های لوله بازکنی در صورت نیاز باعث می شود تا با رفع گرفتگی به موقع از بالا امدن اب در ساختمان و بروز اسیب های ترکیدگی لوله و نم جلو گیری شود.

لوله بازکنی با فنر اگر توسط سرویسکاران مجرب و مجهز شرکت های معتبر لوله بازکنی و تخلیه چاه انجام شود به دلیل استفاده از موتور سیکلت زمان حضور در طول شبانه روز فرقی نمی کند.

لوله بازکنی در شب به علت عدم ایجاد صدا توسط دستگاه لوله باز کنی با فنر هیچ گونه مزاحمتی را برای همسایگان نخواهد داشت و این روش چه در تمام طول شبانه روز هیچ گونه معایبی نخواهد داشت.

برای تخلیه و لوله بازکنی در هر زمان می توانید با تیم فنی ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید