قیمت تخلیه چاه

فرایند تعیین و مدیریت قیمت تخلیه چاه همه ساله توسط اتحادیه اهنکارن صورت می پذیرد و بین تمامی شرکت های تخلیه چاه در تهران و کرج نرخی معین و ثابت دارد.

یکپارچگی و ثبات قیمت تخلیه چاه در تمامی مناطق تهران و کرج مستلزم پیروی تمامی شرکت های معتبر از اتحادیه می باشد.

نااگاهی مشتریان از قیمت تخلیه چاه مصوب سبب سودجویی شرکت و افراد غیر مجاز فعال در این زمینه می شود و مشتریان اولین عامل تاثیر گذار بر هزینه تخلیه چاه هستند.

توجه به شیوه ی تبلیغاتی نقش اساسی در تشخیص مراکز معتبر دارد.استفاده از روش های سنتی ناکارامد با عناوینی همچون تخلیه چاه ارزان در  تهران تنها یک ترفند تبلیغاتی برای جذب مشتریان به خود می باشد اما این در حالی است که  تخلیه چاه با نرخ مصوب و معین توسط شرکت های معتبر انجام می گیرد.

حجم مخزن ماشین های قدرتمند تخلیه چاه معیار اول پس از اگاهی مشتریان در تعیین قیمت تخلیه چاه است و اغلب به صورت تانکر هایی با حجم مخزن 6000 و 12000 لیتری می باشند.

استاندارد های به کار  رفته در ساخت و طراحی مخزن ماشین های تخلیه چاه با در نظر گرفتن کوچک بودن انها در عین کارایی بالا در ذخیره فاضلاب صورت گرفته است.

قیمت تخلیه چاه در تهران

نوع ماشین قدرتمند اعزامی به محل براساس انالیز سرویسکار از حجم چاه و نیاز مشتریان تعیین می شود و قبل از انجام عمل تخلیه یک فنی کار از نمایندگی گروه کاری یاسان حاضر در محل اعزام می شود.

کاهش و بهینه شدن قیمت تخلیه چاه از مزیت کارشناسی صورت گرفته قبل از عمل خالی کردن چاه فاضلاب توسط فنی کار  می باشد چرا که تانکر اعزامی متناسب نیاز بوده و از افزایش بیهوده تعداد سرویس دهی جلوگیری می شود.

پمپ های تخلیه چاه معیار دوم تعیین قیمت تخلیه چاه می باشند.پمپ های لجن کش،کفکش و ساکشن از موارد مهم محاسباتی در هزینه تخلیه چاه هستند.

قیمت تخلیه چاه

مقایسه های انجام شده از نتایج عملکرد هر یک از پمپ ها نشان می دهد که قیمت تخلیه چاه با پمپ مکنده به لحاظ کیفیت و کارایی بالای ان نسبت به سایر پمپ ها متفاوت می باشد و تخلیه کامل چاه توسط پمپ مکنده مزیتی است که تفاوت قیمتی ان را به همراه دارد.

طول و متراژ شیلنگ های استفاده شده در حین تخلیه چاه معیار سوم برای محاسبه ی قیمت تخلیه چاه است.در صورت فاصله ی زیاد بین چاه فاضلاب و تانکر تخلیه باید از شیلنگ های مستحکم و متراژ بالا استفاده شود.

انجام پمپاژ اب توسط پمپ های  پیشرفته نوع دیگری از قیمت تخلیه چاه ارائه شده توسط اتحادیه بر اساس نیاز مشتریان است به این صورت که پمپ مورد نیاز مشتریان به صورت توافقی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

تیم کاری یاسان با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص اماده ارائه خدمات تخلیه چاه به قیمت اتحادیه در تمامی محلات تهران و کرج  می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس کلیک کنید