رفع گرفتگی سینک اشپزخانه

راه های فراوانی برای رفع گرفتگی سینک اشپزخانه وجود دارد اما برای رفع اوصولی و کامل گرفتگی لوله بدون هیچ گونه اسیب حتما باید با شرکت های مجاز لوله بازکنی تماس حاصل فرمایید.

ممکن است شما بارها با گرفتگی سینک ظرفشویی مواجه شده باشید و راه های متعددی به شما از طریق وب سایت ها که تخصص کافی در زمینه لوله بازکنی ندارند به شما ارائه شود.

تیم خدماتی یاسان همواره سعی داشته تا علاوه بر معرفی خدمات خود توسط تولید محتوا در دنیا وب به ارائه مشاوره و تحلیل روش های ارائه شده در وب سایت غیر متخصص در این زمینه و ارائه دلایل مخرب بودن این روش ها بپردازد.

زمانی که مسیر لوله فاضلاب مسدود شده باشد اب درون سینک جمع شده و تخلیه اب درون سینک به کندی انجام خواهد گرفت.

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی بسیار متفاوت تر از سایر گرفتگی ها نظیر حمام و توالت می باشد و احتمال دارد  صبر شما لبریز شده و دست به هر عملی برای بازکردن گرفتگی سینک اشپزخانه بزنید.

به طور کلی قبل از اینکه بخواهید برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی اقدام نمایید حتما باید از سختی گرفتگی لوله فاضلاب ان اطلاعات کافی داشته باشید.

ایجاد گرفتگی در شتر گلوگاه یا همان سیفون زیر سینک بسیار بدیهی است و بیشترین احتمال رخ دادن گرفتگی در این قسمت از لوله فاضلاب می باشد.

بهم زدن اب بندی لوله کشی سینک اشپزخانه و بازکردن شتر گلوگاه از اقدامات اشتباه و خود سرانه برای رفع گرفتگی سینک اشپزخانه است که چکه کردن اب از لوله به دلیل برهم زدن اب بندی از اسیب های این روش می باشد.

تلنبه ی دستی وسیله ای که به عنوان لوله بازکن خانگی شناخته می شود و ارزان ترین ابزار لوله بازکنی به شمار می رود.

تلنبه ی دستی با پمپ نمودن هوا محتویات درون لوله ظرفشویی را به سمت خارج هدایت می نمایید  و سبب رفع گرفتگی سینک اشپزخانه در مواقع گرفتگی های ضعیف می شود.

در صورتی که از شدت گرفتگی لوله سینک ظرفشویی اطلاعی ندارید کافی است کمی اب جوش درون فاضلاب بریزید و سپس توسط تلنبه ی دستی سعی کنید تا گرفتگی را رفع نمایید.

رفع گرفتگی سینک اشپزخانه

زمانی که استفاده از تلنبه دستی کار ساز نبود چاره ی کار شما فنر لوله بازکنی است تا علاوه بر رفع گرفتگی سینک اشپزخانه دیواره ی لوله سینک اشپزخانه شما را لایروبی نماید.

استفاده از لوله بازکن های شیمیایی روش دیگر که بسیار برای رفع گرفتگی سینک اشپزخانه پیشنهاد می شوند و طبقه دستور عمل مندرج شده روی ان ها تنها باید مدت زمان معینی درون لوله فاضلاب بماند.

این مدت زمان محدود تعیین شده به علت خاصیت اسیدی و خورندگی بالای محلول های شیمیایی لوله بازکن می باشد که سبب پوسیدگی و خورده شدن انواع لوله فلزی و پلاستیکی می شوند.

رسوب زدایی،لایروبی دیواره لوله فاضلاب و جلوگیری از خسارت مالی ناشی از تعویض لوله پوسیده از مزایای سپردن رفع گرفتگی سینک اشپزخانه به افراد متخصص و مجرب شرکت لوله بازکنی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس کلیک کنید