تخلیه چاه با دستگاه های قدرتمند

دفع فاضلاب از طریق تخلیه چاه روشی نوین است که در تهران و شهر های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و بسته به حجم چاه فاضلاب و میزان  فاضلاب تولیدی توسط ساکنین ساختمان ، چاه فاضلاب در مدت زمان معینی پرخواهد شد.

دراین زمان  نیاز به تخلیه چاه خواهید داشت همچنین لازم است که چاه فاضلاب شما در کمترین و سریع ترین زمان خالی شود تا از ریزش و سرریز شدن چاه فاضلاب جلو گیری شود.

 تعداد کمی از شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه غیر مجاز به علت نداشتن اطلاعات کافی برخی از مردم نسبت به و انواع مختلف پمپ های مورد استفاده ، سعی در فریب مشتریان و دریافت هزینه ای بیش از حق خود می کنند.

نرخ تخلیه چاه فاضلاب در تهران باتوجه به حجم تانکر ماشین های قدرتمند تخلیه چاه می باشد و تانکر های نصب شده برروی ماشین های قدرتمند تخلیه چاه در بیشترموارد با حجم های 6000 و 12000 لیتری می باشند.

مخزن نصب شده برروی خاور بر اساس بزرگی وقدرت خاور می باشد.

و حتما باید بر اساس حجم چاه فاضلاب ساختمان از ماشین قدرتمند تخلیه چاه با حجم مناسب استفاده کرد تا در صورت کمبود حجم تانکر نیاز به سرویس های بعدی نداشته باشید و در وقت و هزینه های شما صرفه جویی شود.

 البته تشخیص اینکه چه تانکری و با چه حجمی مورد نیاز است باید توسط  فراد مجرب و متخصص انجام شود.

به تازگی نصب پمپ های مکنده (ساکشن)برروی تانکرهای  تخلیه چاه  به علت مزیت های فراوان ان نسبت به سایر روش ها رواج پیدا کرده است و تقریبا تمامی شرکت های تخلیه چاه و لوله بازکنی از این روش استفاده می کنند تا در کمترین زمان چاه را تخلیه کنند.

تخلیه چاه با پمپ ساکشن دیگر نیاز به استفاده از پمپ مجزا و فرستادن ان به داخل چاه نمی باشد  این تانکر ها مانند یک  جاروبرقی بزرگ عمل می کنند و فقط کافی است شلینگ تانکر را به داخل چاه فرستاده تا توسط مکنده ی تانکر فاضلاب را به درون  مخزن خاور منتقل کنند.

به علت نصب پمپ ساکشن و یا همان مکنده برروی خاورهای تخلیه چاه نیرو و برق مصرفی پمپ مکنده از خاور گرفته می شود و زمان انجام تخلیه چاه لازم است تا با روشن نگه داشتن خاور این نیرو تامین شود.

قدرت مکندگی پمپ بستگی به نوع و قدرت خاور دارد و به همین علت می باشد که از این خاور ها به عنوان ماشین های قدرتمند تخلیه چاه نام برده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس کلیک کنید