تحلیل مراحل انجام یک پروژه لوله بازکنی

شاید از دید خیلی از مشتریان عملیات لوله بازکنی فرایندی ساده به نظر برسد اما با تولید این محتوا به تحلیل سلسله مراتب  و نحوه ی انجام ان خواهیم پرداخت.

تیم خدماتی یاسان اجرای پروژه های لوله بازکنی خود را از اویل دهه ی 80 اغاز کرده است و همواره با به روز کردن ابزار های خود و بهره گیری از افراد متخصص در این زمینه اماده خدمت رسانی به مردم تهران و کرج بوده است.

سیر تحول روش های تبلیغاتی و پدید امدن روش های نوین تبلیغاتی،تیم مدیریتی یاسان تولید محتوا در وب سایت  را تنها روش تبلیغاتی خود برای ارائه خدمات لوله بازکنی قرار داده است.

به طور کلی برای رفع گرفتگی بدون کمترین اسیب به لوله فاضلاب نیازمند افراد ماهر و مجرب در عین توجه به نکات ایمنی و بهداشتی مقرر شده می باشد.

لوله بازکنی

تفاوت روش های رفتاری  لوله بازکن با تجربه و ماهر با یک لوله بازکن تازه کار  در حین لوله بازکنی گویای معتبر بودن شرکتی که با ان تماس گرفته شده است.

ارزیابی لوله فاضلاب و متراژ ان اولین بخش در نکات ایمنی مربوط به لوله بازکنی است چرا که با تشخیص نوع گرفتگی به انتخاب مناسب ترین ابزار لوله بازکنی بسیار کمک می کند.

روش ازمون و خطایی که توسط افراد غیر ماهر همیشه به کار گرفته می شود در صورت خطا در استفاده نوع دستگاه ترکیدگی لوله فاضلاب را به همراه خواهد داشت.

لوله بازکنی با فنر و لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا دو روش مرسوم برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب می باشد که انتخاب نوع دستگاه پس از حضور در محل تعیین می شود.

ابتکار عمل لوله بازکن نیز در رفع گرفتگی بسیار موثر می باشد در برخی مواقع با توجه به شرایط محیطی افراد ماهر از روش های بسیار ابتکاری استفاده می کنند و سخترین و پیچیده ترین گرفتگی ها را ازمیان بر می دارند.

بسیار ی از لوله های فاضلاب به علت ظرافت و جنسی که دارند نیاز است تا دقت و حساسیت بالایی در حین فنر زدن و انتخاب نوع فنر اختیار شود.

زمانی که گرفتگی لوله فاضلاب رفع شد می بایست جریان از اب درون لوله فاضلاب جریان یابد تا علاوه بر شستن فنر،عمل رسوب زدایی دیواره های لوله فاضلاب نیز انجام شود که از نکات بهداشتی موثر بر رفع بوی بد فاضلاب است.

اخرین بحث پروژه لوله بازکنی مربوط به هزینه ان می باشد که البته نیمی از مشتریان پس از تماس با شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی در تهران همان ابتدا ان را مطرح می کنند که در صورت معتبر بودن ان شرکت باید نرخنامه ی مصوب اتحادیه به مشتریان ارائه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس کلیک کنید