تحلیل مراحل انجام یک عملیات تخلیه چاه

همواره تیمی که به عنوان تخلیه چاه در تهران فعالیت می کنند نسبت به تیم های فعال لوله بازکنی با چالش های فراوانی روبه رو هستند که در این محتوا به تحلیل انها خواهیم پرداخت.

تیم تخلیه چاه فاضلاب یاسان فعالیت خود را از اوایل دهه ی 80 اغاز کرده است و همواره توانسته تمامی پروژه های خود را با بهترین ابزار و فرایند کیفیتی انجام دهد.

تحقیقات نشان می دهد که هنوز برخی از مردم تهران و کرج حساسیتی در انتخاب شرکت خدماتی از خود نشان نمی دهند و تنها به عناوین تبلیغاتی بسنده می کنند و ممکن است که  حتی شرکت مورد نظر معتبر نباشد.

متمرکز شدن روی عناوینی تبلیغاتی همچون تخلیه چاه ارزان،فوری و شبانه روزی می تواند سبب انحراف ذهن مشتریان از میزان تخصص شرکت مورد نظر در این زمینه خدماتی شود.

تخلیه چاه فاضلاب از جمله مشاغلی هستند که با توجه اینکه چاه فاضلاب در زیر بنای ساختمان می باشد مربوط به استحکام منازل می باشد.تداوم حیات و سلامت یک چاه فاضلاب تنها توجه ی کامل به نکات ایمنی و بهداشتی در حین تخلیه فاضلاب چاه را طلب می کند و می بایست تمامی مراحل در عین توجه به این نکات انجام شوند.

تخلیه چاه در تهران

انتخاب نوع روش تخلیه موثر ترین عامل در زمینه ی حفظ سلامت چاه فاضلاب است و تنها با حضور کارشناس در محل ممکن می باشد.

تکنولوژی مبتنی بر تجربه ی متخصصان تیم خدماتی یاسان سبب شده تا همواره در انتخاب نوع تانکر و پرسنل اعزامی به محل موفق بوده و رضایت بالای مشتریان را به همراه داشته باشد.

کارشناس پس از حضور در محل و انالیز هایی که از حجم چاه فاضلاب و شرایط محیطی محل انجام می دهد از دفتر مرکزی نوع تانکر و پمپ مناسب را درخواست می کند.

بسیاری از چاه های فاضلاب با توجه به استثنائاتی که می توان برای انها قائل شده از جمله نوع کاربری چاه فاضلاب(خانه ها،رستوران،کارگاه و…) می بایست از پمپ های تخلیه مرتبط و مخصوص نوع چاه استفاده شود.

تخلیه چاه با پمپ ساکشن با توجه به اینکه روزانه درصد بالایی از درخواست ها را به خود اختصاص داده نیاز است تا سرویسکار اعزامی از  قدرت مدیریت بحران بالایی برخوردار باشد تا بتواند عملیات تخلیه را با اثر بخشی بالایی به سرانجام برساند.

پیدا کردن محل درب چاه از جمله مسائلی که است که همکاری مشتریان در کم کردن هزینه های تخلیه چاه به انها کمک می کند و در صورتی که از درب های استاندارد باز شو استفاده می کنید لازم به پرداخت هزینه پیدا کردن درب چاه نخواهید داشتد.

سازماندهی نیروه های فنی و ماشین های تخلیه چاه قدرتمند و تقسیم انها در کلیه مناطق تهران و کرج برای ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن تنها به منظور کسب رضایت مشتریان انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس کلیک کنید