تحلیل مراحل انجام یک عملیات تخلیه چاه

همواره تیمی که به عنوان تخلیه چاه فعالیت می کند نسبت به شرایط اجرای این پروسه باید حساس و دقیق باشند، زیرا اجرای این پروسه نیازمند مهارت و تجهیزات کاربردی است.

تیم یاسان فعالیت خود را از اوایل دهه 80 اغاز کرده است و همواره توانسته تمامی پروژه های خود را با بهترین ابزار و فرایند کیفیتی انجام دهد. از این رو توانسته ایم همواره در جهت کسب رضایت مشتریان و اجرای بی نقص خدمات قدم برداریم.

تحقیقات نشان می دهد که هنوز برخی از مردم تهران و کرج حساسیتی در انتخاب شرکت خدماتی از خود نشان نمی دهند و تنها به عناوین تبلیغاتی بسنده می کنند و ممکن است که  حتی شرکت مورد نظر معتبر نباشد.

متمرکز شدن روی عناوینی تبلیغاتی همچون ارزان، فوری و شبانه روزی می تواند سبب انحراف ذهن مشتریان از میزان تخصص شرکت مورد نظر در این زمینه خدماتی شود.

تخلیه فاضلاب از جمله مشاغلی هستند که با توجه اینکه چاه فاضلاب در زیر بنای ساختمان می باشد مربوط به استحکام منازل می باشد.تداوم حیات و سلامت یک چاه فاضلاب تنها توجه ی کامل به نکات ایمنی و بهداشتی در حین تخلیه فاضلاب موجود در چاه را طلب می کند و می بایست تمامی مراحل در عین توجه به این نکات انجام شوند.

تخلیه چاه در تهران

تحلیل نحوه اجرای یک پروسه تخلیه فاضلاب انواع چاه

انتخاب نوع روش تخلیه موثرترین عامل در زمینه ی حفظ سلامت چاه فاضلاب است و تنها با حضور کارشناس لوله بازکن در محل ممکن می باشد. از این رو باید سرویس کار در محل حاضر شده و شرایط اجرای تخلیه را بررسی کند و بهترین روش را به شرکت پیشنهاد بدهد.

تکنولوژی مبتنی بر تجربه ی متخصصان تیم خدماتی یاسان سبب شده تا همواره در انتخاب نوع تانکر و پرسنل اعزامی به محل موفق بوده و رضایت بالای مشتریان را به همراه داشته باشد. 

کارشناس پس از حضور در محل و انالیز هایی که از حجم چاه فاضلاب و شرایط محیطی محل انجام می دهد از دفتر مرکزی نوع تانکر و پمپ مناسب را درخواست می کند.

بسیاری از چاه های فاضلاب با توجه به استثنائاتی که می توان برای انها قائل شده از جمله نوع کاربری چاه فاضلاب(خانه ها، رستوران، کارگاه و…) می بایست از پمپ های تخلیه مرتبط و مخصوص نوع چاه استفاده شود.

تخلیه با پمپ ساکشن با توجه به اینکه روزانه درصد بالایی از درخواست ها را به خود اختصاص داده نیاز است تا سرویسکار اعزامی از  قدرت مدیریت بحران بالایی برخوردار باشد تا بتواند عملیات تخلیه را با اثر بخشی بالایی به سرانجام برساند.

درب چاه یک پارامتر تعیین کننده در فرایند اجرایی تخلیه چاه

پیدا کردن محل درب چاه از جمله مسائلی که است که همکاری مشتریان در کم کردن هزینه های تخلیه به انها کمک می کند و در صورتی که از درب های استاندارد باز شو استفاده می کنید لازم به پرداخت هزینه پیدا کردن درب چاه نخواهید داشتد.

بسیاری از خانه قدیمی ساخت با این معضل روبه رو هستند و لازم است که محل های احتمالی جهت یافت ان کنده شوند. در صورتی که محل درب مشخص باشد، هزینه های جاری جهت دفع فاضلاب از ساختمان به شدت کاهش می یابد.

همچنین درب چاه فاضلاب باید به اندازه ای باشد که شلنگ یا پمپ به درون چاه ارسال شود. اندازه تقریبی پمپ ها به اندازه یک کپسول گاز است و در صورتی که نیاز به ارسال پمپ به درون چاه باشد باید درب چاه بیشتر باز شود.

مراحل انجام تخلیه انواع چاه های فاضلاب صنعتی سپتیک

همانطور که می دانیم سپتیم تانک یک روش کاربردی جهت دفع فاضلاب است و شرایط تخلیه ان نیز بسیار متفاوت تر می باشد. ارسال پمپ تخلیه به درون این چاه ها بسیار راحت تر بوده و تخلیه ان با هر روش امکان پذیر است.

برای تخلیه سپتیک هایی که فاضلاب انها از نوع صنعتی است باید پمپ مخصوص فاضلاب صنعتی استفاده شود. مراحل انجام این نوع تخلیه نیز به روال قبلی است و نیاز به حضور کارشناس در محل است. 

اغلب پیش می اید که فاضلاب این تانک ها سفت بوده و به راحتی نتوان انها را تخلیه کرد. ماشین های تخلیه سپتیک نیز همان ماشین های سنگین معمولی هستند و می توان پروسه تخلیه را اجرایی کرد.

پروسه دفع فاضلاب چاه به صورت بهداشتی

پس از اینکه فاضلاب از درون چاه های فاضلاب و سپتیک شما جمع اوری شد به محل مناسبی جهت دفع برده می شوند. شهرداری محل هایی را برای این کار در نظر گرفته است و هر تانکری باید به این امر واقف باشد و در جهت دفع بهداشتی انها اقدام کنند.

در مورد فاضلاب های صنعتی نیز به همین شکل است اما اگر فاضلابی خاص باشد حتما به سرویسکاران اطلاع دهید. همکاری مشتریان مهمترین نکته در هر حوزه ای است که ارائه اطلاعات صحیح و مناسب می تواند روند اجرایی را اسان نماید.

تدابیر یاسان سرویس جهت ارائه عملیات بی نقص تخلیه فاضلاب

سازماندهی نیروهای فنی و ماشین های قدرتمند و تقسیم انها در کلیه مناطق تهران و کرج برای ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن تنها به منظور کسب رضایت مشتریان انجام شده است.

ارائه خدمات توسط تانکرهای به کلیه محلات تهران صورت می پذیرد و همواره اماده ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن هستیم. استفاده از تانکرهای مکنده این امکان را به ما داده است تا هر شرایطی پروسه تخلیه را انجام دهیم.

حضور کارشناس در محل برای بررسی های شرایط تخلیه اجرایی می شود و می توانیم به کلیه نیازها پاسخ دهیم. کارشناس حاضر در محل به بررسی فاضلاب موجود در چاه و شرایط اجرایی تخلیه می پردازد و مناسب ترین روش انتخاب خواهد شد.

مقالات مرتبط :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیریدمشاوره بگیرید