بازکردن لوله توالت ایرانی

در منابع تاسیساتی از توالت ایرانی  به عنوان توالت شرقی و توالت اسیایی نیز یاد می شود، بیشترین امار تقاضا برای رفع گرفتگی در تمامی شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه مربوط به بازکردن لوله توالت ایرانی می باشد.

همانطور که می دانید در کشور ایران استفاده از توالت ایرانی برای دفع فاضلاب استفاده بیشتری نسبت به توالت فرنگی دارد.

توالت های فرنگی بیشتر در مناطق شمال تهران،هتل ها،مراکز خرید،بیمارستان ها و… استفاده می شوند.

توالت ایرانی مناسب تر می باشد یا توالت فرنگی؟

استفاده از توالت های ایرانی و فرنگی هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.استفاده طولانی مدت از توالت های ایرانی بیمار های کمر درد و پا درد را به همراه دارد.

استفاده از توالت های فرنگی به صورت طولانی مدت برای گوارش و بهداشت پوست انسان بسیار مضر می باشد.از بیماری های استفاده طولانی مدت از توالت فرنگی می توان به بیماری های قلنج روده،کولیت اشاره کرد.

کولیت روده یک نوع بیماری التهابی می باشد که باعث التهاب طولانی مدت در بخشی از دستگاه گوارش بدن انسان خواهد شد.کولیت روده همچنین سبب ناتوانی فرد می شود.

در صورت عدم رعایت بهداشت توسط افرادی قبلی که از توالت فرنگی استفاده می کنند باعث ایجاد بیماری ها و حساسیت های پوستی در فرد می شود.

بازکردن لوله توالت

دلایل گرفتگی توالت های ایرانی:

در مقالات اخیر به این نکته اشاره کردیم که بیشترین گرفتگی ها در زانویی لوله فاضلاب توالت می باشد.عواملی که بیشترین نقش را در گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • -افتادن ماسه و خاشاک درون کاسه توالت
  • -ریختن بیش از حد دستمال کاغذی درون کاسه توالت
  • -عدم ریختن اب کافی برای دفع فاضلاب که سبب خشک شدن فاضلاب درون لوله می شود بهترین کار استفاده از سیفون برای توالت می باشد.
  • -ریختن مواد چرب و روغنی درون لوله فاضلاب توالت

روش های بازکردن لوله فاضلاب توالت ایرانی:

برای تعیین سختی نوع گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی کافی است مقداری اب جوش را درون کاسه توالت بریزید.این عمل لوله را از رسوبات شسته و بازکردن لوله توالت ایرانی در زمان گرفتگی های ضعیف به همراه دارد.

در نوع گرفتگی های ضعیف استفاده از تلنبه ی دستی و فنر لوله بازکنی دستی می تواند به شما در بازکردن لوله توالت ایرانی کمک کند.

در زمان مواجه با گرفتگی های شدید،رفع گرفتگی لوله فاضلاب را به شرکت معتبر لوله بازکنی بسپارید.

دستگاه لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا:

دستگاه لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا برای بازکردن لوله های فاضلاب در گرفتگی های بسیار شدید کاربرد فراوان دارد.

از قابلیت های این دستگاه می توانیم به فشار هوای قابل تنظیم بر اساس شدت گرفتگی و تعیین مسیر خروجی دلخواه باد مخزن ان اشاره کنیم.

دستگاه لوله بازکنی بافنر:

دستگاه لوله بازکنی با فنر به علت برد فنر و قدرت ان در رفع گرفتگی ها، بسیار کارامد تر از سایر دستگاه های لوله بازکنی می باشد.این دستگاه علاوه بر بازکردن لوله توالت ایرانی،عمل لایروبی لوله فاضلاب را از چربی ها و روسوبات نیز انجام می دهد.­­

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس کلیک کنید